JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea

Ataköy İstanbul

Denizden ilham alınan, dalga şeklindeki blokların dış cephesinde alt katlardan başlayan yeşil tonları üst katlara çıktıkça gri ve mavi tonlara dönüşmekte; böylelikle yeryüzünden gökyüzüne uzanan bir uyum sağlanmaktadır. Türk kültür ve geleneğinin modern bir yorumu olarak ele alınan proje, Ataköy’e bakan arka cephesinde yer alan modernize edilmiş Selçuklu motifleri ve görkemli girişleriyle İstanbul’un siluetine özgün bir hava katmaktadır. Her katında Marmara Denizi’ne açılan doğal çimli, teras bahçeleri mevcut olan SeaPearl’ün tüm bağımsız bölümleri kesintisiz deniz manzarasına sahiptir.

SeaPearl’de her bloğun kullanımına özel 150 ila 200 m2 arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş ve koşu yolları, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası yer almaktadır. Ayrıca, Osmanlı ve Fransız saray bahçelerinden esinlenilen barok tarzı 33 bin metrekarelik peyzaj alanı, 1.200 metre uzunluğundaki sahil bandıyla bütünleşmekte ve peyzaj alanında yer alan eşsiz lavanta bahçeleri ile şehrin merkezinde Akdeniz havası yaşatılmaktadır. Projenin tasarımı Evrenol Architects tarafından gerçekleştirilmiştir. Proje ayrıca, Doğu etabında küçük dairelerde “Zen,” büyük dairelerde “Avangard” Batı etabında ise küçük dairelerde “Art,” büyük dairelerde “Elegant” olmak üzere farklı iç mimari konseptler ile kullanıcılarına tasarımda çeşitlilik sunmaktadır.

 

KarYapı İnşaat

1996 yılında kurularak inşaat sektöründe faliyet göstermeye başlayan firmamız, kurumsallaşarak 2006 yılından itibaren KARYAPI TAAHÜT,İNŞAAT ve Ticaret Limited Şirketi adıyla faliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Karyapı İnşaat bugüne kadar geliştirdiği altyapı ve üstyapı çalışmaları ile kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmak için Karyapı İnşaat olarak çok çalışıyoruz ve çalışacağız.

Foto Galerİ

Haberler

  • İstanbul Airport Çalışmaları tamamlandı
  • GYA Medya Merkez Projesi tamamlandı
  • SeaPearl Doğu ve Batı etap projeleri tamamlandı

© Copyright 2014-2020 KarYapı İnşaat Tic.San.Ltd.Şti.